Hayal edin ki akşam vaktinde iş yemeği için hafta içi bir restorana giriyorsunuz. Masanın köşesinde oturan keyifle akşam yemeğini yerken bir yandan da bilgisayarında bir şeyler ile meşgul olan bir sarışını fark ediyorsunuz. Karizmatik ve kendinize güvenen bir erkeksiniz bundan dolayı da hemen sarışının yanına gidip onunla tanışmaya karar veriyorsunuz. Kafanızın derinliklerinde aslında biliyorsunuz onun evli olduğunu,müşterisini beklediğini ya da sevgilisini beklediğini ama her şeye rağmen risk alarak gidiyorsunuz sarışının yanına.

Şansınız yokmuş ki güzel kızımız tatlı gülümsemesi ile size şuanda e-posta yazmak zorunda olduğunu söylüyor ve size de bu saatten sonra neden teklifimi geri çevirdi sorusunun cevabını düşünmek kalıyor. Yoksa gerçekten zamansız bir yerde mi gitmiştiniz sarışınımızın yanına,yanlış kelimeleri mi seçmiştiniz.Belki de sadece sarışının hoşuna gitmediniz.

İnternet üzerinden ya da gerçek hayatta da birileri ile tanıştığımızda unutmamamız gerek ki,her zaman siz seçen taraf değil bazen de seçilen taraf olacaksınız. Psikologlar internet üzerinden gerçekleştirilen tanışmalar sırasında sürdürülen sanal ilişkilerdeki en tehlikeli noktanın; internetin bir ilişkiden diğerine geçiş aracı olarak kullanılması olduğunu söylüyorlar. Örnek vermemiz gerekirse; internet yardımı ile biriyle sohbet etmeye başladık ve daha sonra bu sohbeti telefona taşıdık. Siz ve konuştuğunuz kişi artık birbiriniz hakkında, zihninizde belli başlı fikirler yer edinmeye başladı. Fakat gerçek hayatta ilk telefon konuşması sırasında belki de konuştuğunuz kişinin sesi,gülüşü,kelimeleri uzatışı sizin hoşunuza gitmeyecektir. Beklentiler gerçekler ile her zaman örtüşmeyebilir. İnternet üzerinden bir kız ile tanıştığınızda ya da gerçek hayatta,unutmamanız gerek ki sizin ve karşınızdaki insanında hayattan belli başlı edindiği ama pozitif ama negatif tecrübelerin olduğudur. Bunu da hesaba katman ve kendini iletişim kurduğun kişinin yerine koyman gerekir.

Birçok kadın müşterilerimiz internet üzerinden tanıştığı erkeklerin direk telefon numarası istemelerinden ve daha sonra aramamalarından,arasalar bile en uygunsuz zamanda aramalarından ötürü bize dert yanıyorlar. Yada bu durum belki de erkeğin patavatsızlığıyla ilişkili de olabilir. Belki de erkek sohbet başlangıcında henüz kız hakkında fikir sahibi olacak imkanı bulamadı bundan dolayı da kızın onun mesajlarına neden cevap vermediğini,neden görmezden geldiğini bilemeyecektir. Bu duruma erkeğin penceresinden bakıldığında ise kıza karşı olan ilgisi azaldığını görmemiz içten bile değildir. Aslına bakarsanız birlikte oturup kahve içip sohbet etselerdi,yüz yüze görüşselerdi belki de kız o kişinin gönül eşi olabilecek bir adaydı. Gerçekte olanlar ise erkek kadını aradığında,kadın gürültülü bir otobüste seyahat ediyor,bir toplantıda bulunuyor, doktor muayanesinde, patronun ofisinde, müşteri ile kontak halinde ya da çocuğunu okuldan alıyor olabilir. Düşünün ki bahsettiğimiz bayan iki gündür küplere binmiş haldeki patronuyla konuşuyor ve tam o sırada sizden bir mesaj geliyor. Patronunuz bu durumu öfke ile karşılıyor ve sizinde moraliniz bozuluyor. Yolladığınız mesaj mutluluk,sevinç sebebi olacakken biranda öfkeye ve hayal kırıklığına dönüşmüş oldu. İlişkilerde atlatılması en güç periyodun ilişkinin başlangıcı olduğunu hatırlamak gerekir.

Kadınların kişisel alanlarına saygı gösterin

Birçok erkek müşterimiz pazartesi akşamı buluşmak isteyen bir bayanı neden sürekli biz vazgeçirmeye çalıyoruz diye bize soruyorlar. Biz de sabırla kendilerine şu cevabı veriyoruz; Herhangi bir Ukraynalı kadın ilk buluşmaya güzel kıyafetleri ve havalı saçları ile gelmek ister,iş çıkışı iş kıyafetleri ile değil. Her yaştaki herhangi bir kadın için ilk buluşma,ilk randevu endişeli beşleyişin habercisidir. Kadının ilk buluşma için yen kıyafet almasına,maniküre gitmesine,buluşmaya hazırlanmasına müsade edin. Bu şekilde davranırsanız buluşacağınız kız da ve siz de karlı çıkacaksınız. Size ve buluşacağınız kişiye uygun bir buluşma saati de belirlemek oldukça önemlidir. Kadınların kişisel alanına saygı gösterin.

İnternet üzerinden biri ile tanışıyor ya da Profesyonel Çöpçatanlık firması üzerinden birileri ile tanışıyorsanız iki türlü de unutmaması gereken şey iki kişinin de seçim yaptığıdır. Mutlak surette hatırlanması gereken şey sadece sizin seçip yapmadığınız aynı zamanda karşınızdakinin de bir seçim yaptığıdır. Profesyonel Çöpçatanlık firması aracılığı ile anlaşıp görüşeceğiniz kızdan telefonunu,adresini istememeniz daha doğru olacaktır. Unutmayın ki henüz karşınızdaki insan için henüz bir şey ifade etmiyorsunuz. İlk olarak randevunuza çıkın.Günün sonunda güzel bir randevu geçirirseniz zaten kız size zevkle iletişim bilgilerini verecektir. Yine de onu ne zaman arayacağınızı,ne zaman ilgi gösterip ne zaman göstermemeniz gerektiğini kafanızda canlandırın. Eğer ki Profesyonel Çöpçatanlık firmasına başvurduysanız Rusların bir atasözünde de söylediği gibi ”Biletimi alıp yürüyerek gideceğim” bir durum ile karşılaşmamak için onların önerilerine,tavsiyelerine kulak verin.