Her gün kendimizi geliştirmek için çapa sarf ediyoruz. Okuduğumuz onlarca kitap, televizyon yapımları, etrafımızdaki insanlar ve tabi ki de hayattan edindiğimiz tecrübeler sayesinde bunu elde ediyoruz ve bu gelişme için zamanımızı,paramızı harcamaya da hazırız. Eğer bel böl bölgesinde istenmeyen belirtiler varsa sorunu çözmenin en iyi yöntemi bir diyetisyene gitmek ya da iyi bir spor salonuna yazılmak olacaktır. Kendi bilgilerinize ve tecrübelerinize güvenerek de spor salonuna gidebilir ya da oraya sürekli giden müdavimlere bakarak yaptıkları hareketleri tekrar edebilirsiniz. Ancak hesaba şu da hesaba katılmalıdır ki,her birimiz fizyolojik durumu bize farklı yaşam tarzlarını sunar.Buna bağlı olarak vücudumuzun da gereksinimleri,ihtiyaçları birbirinden tamamen farklı olacaktır. En iyi ihtimalde bile bu tarz sportif aktiviteler size hemen bir sonuç vermeyecektir.En kötü ihtimalde ise kas kütleniz azalacak ya da bu hobinize son vereceksiniz veya bu işin uzmanına başvurmanız gerekecek. Çoğu zaman o ya da bu problemi çözmede sıkıntı yaşıyoruz. Çünkü sorunları çözmemiz uzun zaman alabiliyor. Kendimize güvenmeden attığımız adımlar bizi problemlerin çözümüne giden yoldan saptırıyorlar. Bize lazım olan tek şey ise başka bir pencereden bakan ve bize yardımcı olan taze kan.

Profesyonel Çöpçatanlık firmasına başvurmadan önce müşterilerimin tipik olarak yaptığı hatalara örnek vermek gerekirse şunları söyleyebilirim.

İlk olarak yanlış yapılan başlangıçlar ile başlıyalım. Çoğu zaman kariyer sahibi,hayatta bir yer edinmiş erkekler güzel ve genç kızların dikkatini banka hesabındaki dolarları ile değil de zekaları,dürüstlükleri,hayattaki aktif pozisyonları ile çekmek isterler. Bu tarz müşteriler hayatlarında çok kez hayal kırıklığı yaşadıkları konusunda bizler ile paylaşımda bulunuyorlar. Çünkü sonuç olarak sadece güzel,lüks arabalardan tut da tatil için güzel geziler umurunda olan kendinden yaşça küçük genç kızlara bir çok kez tanışıp sonrasında aşık olmuş oluyor bu tarz müşteriler. Birileri ile tanışıp hayal kırıklığına uğramış olan müşteriler bunun sonucunda doğal olarak internetten faydalanıp birileri ile tanışma çabası içerisine girerler ki aslında orada da onları hayal kırıklıkları bekliyordur. Bu tarz müşterilerden kendi fotoğraflarını getirmelerini istediğimde,kendilerinin düşüncesine göre daha mantıklı seçim olan; güzel arabalar içinde,pahalı kostümlerle ya da pahalı bir tatilde çekilmiş bir resim getiriyorlar. Bu tarz resimler kuşkusuz ki tanışma sitelerindeki kızların ilgisini çekiyor. Ben müşterimden daha normal fotoğraflar ile kendini tanıtmasının daha doğru olacağını önerdiğimde karşı taraftan çekingenlik ve korku gibi geri dönüşler alıyorum.

Bu tarz analitik hataları kızlar da aynı şekilde yapıyorlar. Nedendir bilinmez ama bir çok kız aşırı seksi fotoğrafların ciddi ilişki peşinde,bir çocuğu ve ailesi olsun isteyen erkeklerin ilgisini çekeceğini düşünüyor. Aslına bakarsanız bu tarz bi kız gerçek hayatta belkide çok çekingen fakat internet sitesindeki fotoğraflarında kendini seksiliği ile sergiliyor. Bu tarz fotoğrafları olan biz kıza doğal olarak erkeklerde farklı beklenti ve amaçlarla yaklaşıyorlar.

Profil fotoğraflarında kendini sert,maço göstermeye çalışan erkek; programist,avukat gibi meslek sahibi olan kadınların gözünde sıkıcı bir tiptir. Ve bu tipte olan bir erkek, ailenizle tanıştırabileceğiniz ev kızı diye tabir ettiğimiz oturmasını kalmasını bilen birinin dikkatini çekmekten uzak olacaktır. Birçok kadın ise profilinde kadınsılığını ve seksiliğini kullanıp başkasının gözünde evlenilmeyecek kadın damgası yiyeceğinden korkar ve kaçınır. Burada önemli olan hangi sınıfta,tipte olan bir kızı tercih edeceğiniz yani demek istediğim hangi amaca yöneldiğiniz ve bu amaç doğrultusunda kendinizi nasıl bu durumda konumlandırdığınız.

Birçok tanışma sitesinde size yaş,hobi hatta meslek gibi müşteri hakkinda ayrıntılı bilgileri bizzat kendiniz,site uzerinden tek tek secmeniz gerekecektir.Günümüzde bazı insanların bir başka insanmışçasına rol yapabileceği gerçeğini ve buna ilaveten doğruluğu şüpheli bilgilerle kendini sergileyebileceğini; genelde ya hesaba katmıyoruz ya da herkesi kendimiz gibi dürüst sanıyoruz. Ve belki de kendini gerçek aşkın rahibesi olarak göstermeye çalışan tutkulu,ihtiraslı;kendi fotoğraflarında daha çok bir kütüphane çalışanını andıran,leopar desenli kıyafetini giyip kocasına küçük bir mevzudan dolayı kırılmış avukat kadın şimdi ise internet üzerinden evlilik makamını maske edinip karşınıza çıkıyor. 25 yıllık muhasebe deneyimi olup Photoshop programını iyi derecede kullanabilen profilinde de 15 yaş daha genç gösteren kadınlarla da karşılaşacaksınız. Bunların hepsi sizin uyanık ve sezgilerinizin kuvvetli olması ile alakalı. Profesyonel çöpçatanlık yapan bir firma size hayatınız boyunca bir kere bile olsun tartışmayacağınız gönül eşinizi seçeceğinin sözünü,garantisini veremez.Herkes tarafından da biliniyor ki ideal insan yoktur. Aşk ise kuvvetlenip daha da hayatta sağlam durmanız için belirli imtihanlardan geçmenizi gerektirir. Bu konuda bizim sizi inandıracağımız konu ; tanışacağınız kızların evlilik amacında olacağı,kiloları,boyları,medeni hallerinin gerçek ve sizin isteklerinize ve arzularınızı karşılayacak şekilde olacağıdır. Tanışma sektörü her geçtiğimiz gün gelişip değişiyor. Bu duruma ayak uydurmak gerçekten çok önemli. Her halükarda seçim sizin! Belki de bazen sütten ağzınızın yanması lazım bu durumlardan ötürü ki, Profesyonel Çöpçatanlık firmasına bilinçli olarak başvurun ve bizim önerilerimizi dinleyip yol arkadaşınızı bulmanızda bizim yardımımızı geri çevirmeyin.